2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Łódzkie
  5. Kierowca - Bielawy
Dodane 11 maja 2024

Kierowca Międzynarodowy C+E / Regularne wyjazdy 5-6 dni / 10-12 dni

Wynagrodzenie

11 000 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielawy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowy

Z uwagi na rozwój firmy poszukuję 2 kierowców C+E na trasy międzynarodowe na pojazdy marki VOLVO - EUR6. Pojedyncza obsada - trasy 5-6 dni w trasie lub trasy 10-11 dni

Trasy 5-6 dni są to głównie kierunki: Benelux, Francja, Czechy, Austria, Włochy, Dania

Trasy 10-12 dni: Benelux, Francja, Austria, Czechy, Dania, Włochy (doraźnie Anglia)

Nie jeździmy pod spedycją! Sami organizujemy pracę dla naszych zestawów

Każdy kierowca posiada dedykowany pojazd i współpracuje z wyznaczonym spedytorem

Zapraszam na spotkanie na naszej bazie transportowej w okolicy Piątku/Strykowa/Łowicz w PL99-423 lub w biurze w Łodzi przy ul. Kilińskiego 193

Obowiązki:

  • Planowanie tras wraz ze spedytorem i przestrzeganie harmonogramów dostaw.

  • Załadunek i rozładunek towarów.

  • Zabezpieczanie ładunku oraz właściwe rozmieszczenie i wyważenie go w pojeździe.

  • Przestrzeganie zasad i przepisów dotyczących prowadzenia pojazdów ciężarowych.

  • Zgłaszanie wad, wypadków i naruszeń.

  • Wykonywanie codziennej obsługi technicznej ciężarówki

  • Sprawdzanie zgodności dokumentów z otrzymanymi dokumentami i wytycznymi od spedytora

Wymagania:

  • Ważne prawo jazdy, kwalifikacje, badania lekarskie

  • Brak wykroczeń drogowych

  • Niekaralność

  • Wysoki poziom kultury osobistej.

Lokalizacja

Bielawy,

Łódzkie

Łódzkie, Bielawy
ID: 888624432