2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Prabuty
Dodane 24 kwietnia 2024

Kierowca miedzynarodowy C+E Międzynarodówka Amazon

Wynagrodzenie

9 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Prabuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowy

Oferujemy pracę na stanowisku: Kierowca miedzynarodowy C+E Więcej szczegółów pod tel. 66*****17

Opis

Wymagania:

  • prawo jazdy kat C+E
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność organizacji czasu pracy

Obowiązki:

  • prowadzenie samochodu ciężarowego w transporcie między zakładowym
  • dbanie o stan techniczny powierzonego samochodu i naczepy

Oferujemy:

  • stałe i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prace
  • atrakcyjne wynagrodzeni
  • Aparaty do poboru opłat na wszystkie kraje
  • karty paliwowe DKV,E100 ORAZ AMIC
  • Samochód przypisany do kierowcy ,,

System pracy 18 dni na 3-6 dni wolnego , jazda pod jedną spedycją , ciągnik siodłowy daf xf 480 , naczepa plandeka , wynagrodzenie płacone po zjeździe na baze

Lokalizacja

Prabuty,

Pomorskie

Pomorskie, Prabuty
ID: 677107466