2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Siedlce
Dodane 13 maja 2024

Kierowca Magazynier Siedlce i okolice

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

PPHU MARKER Dystrybutor Art. Biurowych i Szkolnych

Działamy na rynku od 1990 roku na terenie województw: mazowieckiego, lubelskiego i podlaskiego. Zajmujemy się sprzedażą produktów z branży biurowej, papierniczej, szkolnej i zabawkarskiej. Współpracujemy z producentami i importerami z całego kraju, dlatego też w ofercie posiadamy wszystkie dostępne marki na rynku z zakresu naszej działalności. Od 2015 roku jesteśmy częścią korporacji - Kompania Biurowa, która w swojej działalności łączy kilkunastoletnią tradycję firm w niej uczestniczących z nowoczesną koncepcją świadczenia usług doradztwa, sprzedaży i dostaw wszelkich materiałów, które niezbędne są do prawidłowego funkcjonowania biura czy sklepu. Jesteśmy dostawcą ogólnopolskim, który dzięki centrom logistycznym zawsze znajduje się blisko swojego KLIENTA. Koncentrujemy się na obsłudze Klientów instytucjonalnych, banków, zakładów produkcyjnych, firm handlowych itp.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier - Kierowca

Miejsce pracy: Siedlce (samoobsługowy magazyn główny) i okolice

Opis stanowiska:

Do obowiązków nowo zatrudnionej osoby będzie należało:

  • profesjonalna obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy w samoobsługowym magazynie głównym

  • dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów

  • realizacja bieżących zadań w magazynie (rozładunki, załadunki, kompletowanie)

  • dostawa towaru pod wskazany adres

Wymagania:

  • oczekujemy zaangażowania, komunikatywności i pozytywnego nastawienia

  • prawa jazdy kat B i doświadczenia w prowadzeniu samochodu

  • wykształcenia minimum średniego

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie

  • motywacyjny system wynagradzania

  • dobrą atmosferę w pracy

  • umowę o pracę na pełny etat

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 870049101