2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Kujawsko-pomorskie
  5. Kierowca - Bydgoszcz
Dodane 20 maja 2024

Kierowca/Magazynier hurtownia owoców i warzyw

Wynagrodzenie

4 800 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Hurtownia owocowo warzywna zatrudni osobę na stanowisko :

Magazynier - Kierowca

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska:

  • kompletowanie zamówień na podstawie WZ,

  • kompletowanie towarów na palecie,

  • dostawa towarów busem,

  • prace porządkowe.

Od kandydatów oczekujemy:

  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w stabilnej firmie

  • płatne nadgodziny, dodatki nocne, premie świąteczne, premie okazjonalne,

  • pierwszy 1 miesiąc - umowa zlecenie, po czym umowa o pracę na okres 2 miesięcy. Po tym czasie ustalane będą indywidualne warunki pracy.

  • podane wynagrodzenie jest kwotą brutto za pracę od poniedziałku do piątku.

Czas pracy:

  • 2 zmiany, 03:30 - 11;30 oraz 04:00 - 12:00.

  • niedziela 05:00 - 12:00/13:00 ( dodatkowo płatna - wymagamy obecności przynajmniej 2x w miesiącu)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV przez OLX. Z wybranymi osobami skontaktujemy się.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 919531519