2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubelskie
  5. Prace magazynowe - Zamość
Dodane 15 maja 2024

Kierowca - Magazynier

Wynagrodzenie

4 242 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zamość

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

MIEJSCE PRACY- Zamość, Hurtownia Art. Papierniczych

OPIS STANOWISKA:

  • wydawanie i przyjmowanie towarów na magazynie

  • załadunek i rozładunek towaru

  • realizacja dostaw towarów do klientów i odbiór od dostawców

  • pakowanie paczek

  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy min. kat. B /mile widziane doświadczenie w prowadzeniu sam. dostawczych/

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku /kierowca/

  • wykształcenie min. średnie

  • umiejętność pracy w zespole

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • szkolenia okresowe

  • możliwości awansu /w miarę zdobywania doświadczenia /

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • praca pon.-piątek /5 dni w tygodniu/

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych. Mile widziani kandydaci zarejestrowani w PUP.

Lokalizacja

Zamość,

Lubelskie

Lubelskie, Zamość
ID: 683832666