2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Gostynin
Dodane 16 maja 2024

Kierowca kategorii C

Lokalizacja

Gostynin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Wędzarnia Dubielak Sp. z o. o. to rodzinna firma, która istnieje na rynku od 1984 roku. Ideą powstania firmy była chęć dostarczania konsumentom najwyższej jakości wyrobów mięsnych i wędliniarskich. Dzięki ambicjom, kompetencji, zaangażowaniu i niezawodności zespołu Wędzarnia Dubielak stała się marką cenioną przez konsumentów.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko: Kierowca kat. C.

Dołącz do naszego zespołu!

Zakres obowiązków:

- przewóz towarów zgodnie z wyznaczonym harmonogramem,

- załadunek i rozładunek towaru,

- odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów,

- dbałość o najwyższą jakość zleconych zadań.

Wymagamy:

- prawo jazdy kat. B i/lub C,

- aktualne orzeczenie lekarskie oraz aktualne badania psychologiczne,

- odpowiedzialność i motywacja do pracy,

- dokładności oraz rzetelnego podejścia do powierzonych obowiązków,

- mile widziana Książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- codzienne powroty do domu (dostawa na: poniedziałek-wtorek i czwartek-sobota),

- przyjazną atmosferę pracy oraz indywidualne podejście do każdego pracownika,

- możliwość zawarcia dodatkowego ubezpieczenia grupowego,

- kompleksowe szkolenie stanowiskowe,

- ATRAKCYJNE wynagrodzenie.

Miejsce zatrudnienia: Gostynin.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres email (w tytule wpisz: Kierowca kat. C).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV proszę zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Administratorem danych osobowych jest firma Wędzarnia Dubielak Sp. z o. o. Podane dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na stanowisko na które przesyłają Państwo swoje aplikacje. Informujemy również, że przesłane CV będzie przechowywane maksymalnie przez okres 1 miesiąca lub do zakończenia rekrutacji na dane stanowisko, po tym terminie zostanie automatycznie usunięte z bazy danych.

Informujemy o prawie dostępu do treści przesłanych danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych oraz przysługiwania prawa żądania usunięcia danych z bazy firmy Wędzarnia Dubielak Sp. z o. o. w każdym czasie, jak również ich poprawiania i zmiany.

Lokalizacja

Gostynin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Gostynin
ID: 818879633