2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Myślenice
Dodane 13 maja 2024

Kierowca kategorii B Jawornik k/Myślenic

Lokalizacja

Myślenice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Dynamica - wielomarkowy dealer marek SEAT, CUPRA i KIA, zdobywca nagród DEALER ROKU SEAT 2015, 2016, 2017 poszukuje osoby na stanowisko: Kierowca - B praca na miejscu !!!

Wymagania:

  • prawo jazdy Kategorii B

  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 17

  • Sumienność w wykonywanych obowiązkach

  • Łatwość nawiązywania kontaktów

Obowiązki:

  • przewożenie pojazdów między oddziałami firmy

  • dbanie o powierzony pojazd

  • wykonywanie dokumentacji fotograficznej pojazdów

  • pomoc w uzupełnianiu dokumentów szkody klientom

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji realizującej założone cele,

  • przeszkolenie w zakresie odpowiedniego załadunku i bezpiecznego transportu pojazdów3,5 t

  • niezbędne narzędzia pracy

Mile widziany status ucznia/ studenta.

Całość klauzuli informacyjnej dla kandydatów do pracy znajduje się na stronie: www.dynamica.pl

Lokalizacja

Myślenice,

Małopolskie

Małopolskie, Myślenice
ID: 647370414