2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Pinczyn
Dekpol Budownictwo sp. z o.o.
Dodane 29 maja 2024

Kierowca kategoria C, C+E

Lokalizacja

Pinczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dekpol Budownictwo sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą z 25 letnim doświadczeniem na rynku. Fundamentem naszych sukcesów jest potencjał zasobów ludzkich.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Pinczyn (pow. starogardzki) / Gdańsk

Obowiązkowa praca w delegacji przez 3 miesiące w roku (Warszawa, Szczecin).

Opis stanowiska:

·         Prowadzenie pojazdami 4 osiowymi/ zestawami - wywrotka

Wymagania:

·         wykształcenie min. zawodowe,

·         prawo jazdy kat C/ C+E,

·         doświadczenie w obsłudze pojazdu - wywrotka,

·         Kurs na przewóz rzeczy.

·         prawo jazdy kat. B.,

·         dyspozycyjność.

Oferujemy:

·         pracę w rozwijającym się zespole,

·         stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie u jednego z większych pracodawców w regionie, atrakcyjne wynagrodzenie,

·         pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe (z możliwością rozszerzenia na innych członków rodziny).

Lokalizacja

Pinczyn,

Pomorskie

Pomorskie, Pinczyn
ID: 918466331