2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Zachodniopomorskie
  5. Kierowca - Szczecinek
Dodane 15 maja 2024

Kierowca kat. C + uprawnienia HDS

Wynagrodzenie

6 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecinek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Zadania:

  • Transport materiałów sypkich (piasek, kruszywo, żwir, gruz, beton suchy, ziemia), materiały budowlane (głównie na paletach), stal, opał (węgiel, brykiet, pellet, drewno itp.).

  • Załadunek i rozładunek towarów przy użyciu HDS.

  • Obsługa wywrotki.

  • Zabezpieczanie ładunku oraz właściwe rozmieszczenie i wyważenie go w pojeździe.

  • Przestrzeganie zasad i przepisów dotyczących prowadzenia pojazdów ciężarowych.

  • Wykonywanie codziennej obsługi technicznej ciężarówki.

  • Sprawdzanie, czy ładunki są poprawnie skompletowane.

  • Trasy dzienne- wokół komina (codziennie w domu).

Wymagania:

  • Karta kierowcy.

  • Aktualne uprawnienia UDT na HDS.

  • Świadectwo kwalifikacji zawodowej kierowcy.

  • Aktualne badania lekarskie i psychologiczne kierowcy.

Możliwy system premiowy.

Zapraszamy do przesyłania CV za pośrednictwem portalu lub kontakt od poniedziałku do soboty w godzinach 10-18 pod numerami telefonów:

5.1.7-3.5.2-6.6.4

7.8.9.-2.2.5.-4.6.5.

Lokalizacja

Szczecinek,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecinek
ID: 910327359