2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Ożarów Mazowiecki
Dodane 23 maja 2024

Kierowca kat. C/Trasa: Ożarów Maz.- Powiat Wołomiński, koło warszawy.

Wynagrodzenie

7 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Kierowca kat. C

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Poszukujemy osoby na stanowisko: Kierowca kat. C (samochód solówka 18/20 paletowa):

jazda po kraju, powiat wołomiński.

codziennie zjazd do domu,

stałe trasy,

weekendy oraz święta wolne.

wyjazd rano, powrót w godzinach popołudniowych,

Stabilność zatrudnienia.

wynagrodzenie: 5300 netto do 6000,00 netto

Obowiązki:

dostarczanie towarów (na paletach) do klientów,

załadunek i rozładunek towarów za pomocą wózka paletowego (elektrycznego).

odbiory towarów od klientów [na paletach]

dbanie o auto

Wiecej informacji prosimy o kontakt telefoniczny-5******62 .W dni robocze oraz weekendy.

dyspozycja, punktualność, sprytność. Mile widziane doświadczenie, lub umiejętność szybkiego uczenia się.

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ożarów Mazowiecki
ID: 687407206