2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Gliwice
  6. Kierowca - Ligota Zabrska
Dodane 10 maja 2024

Kierowca kat. C transport odpadów /śmieciarka/HDS/hak/Bramowiec/

Wynagrodzenie

6 200 - 6 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Ligota Zabrska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Firma Natezja posiadająca ponad 13 letnie doświadczenie na rynku gospodarki odpadami poszukuje kierowcę kat. C lub C+E.

Praca na terenie Metropolii śląskiej szczególnie w Gliwicach, Zabrzu, Czerwionce- Leszczynach, Gminie Sośnicowice, Rudziniec, Pilchowice. Transport odpadów komunalnych i przemysłowych od mieszkańców i firm. Mile widziane doświadczenie i uprawnienia ADR.

Transport samochodami: śmieciarki, bramowce, hakowce lub HDS. Odbiór odpadów z pojemników/ kontenerów lub big- bagów. Praca od poniedziałku do piątku od 6:00 do 14:00

Dodatkowo w zimie możliwość pracy podczas odśnieżania dróg.

Twój zakres obowiązków

  • transport odpadów śmieciarką

  • transport odpadów innym sprzętem: bramowiec, HDS, hakowiec- dodatkowe umiejętności

  • sprawdzanie stanu technicznego samochodu

  • prowadzenie dokumentacji- elektroniczna karta kierowcy

  • dbanie o czystość i estetyczny wygląd samochodu

  • w przypadku potrzeby pomoc ładowaczom przy opróżnieniu pojemników

  • kontrola pracy- trasa oraz ilość punktów

Oferujemy dodatkowe ubezpieczenie grupowe.

Poszukujemy osób odpowiedzialnych, zaangażowanych i zdolnych do pracy w grupie.

Chcesz nas poznać? Zapraszamy na naszą stronę internetową www.natezja.pl

Proszę o przesyłanie CV. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Ligota Zabrska
ID: 745409009