2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Modlnica
Dodane 23 maja 2024

KIEROWCA KAT C SOLO Biedronka Modlnica 5,5-7tyś netto

Lokalizacja

Modlnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

OPIS

Firma Euro Finannce Transport zatrudni kierowców z kat C do pracy w transporcie krajowym - praca w centrum dystrybucyjnym Biedronki w Modlnicy k/ Krakowa Kontakt wyłącznie telefoniczny 88*******88 LUB 57*******23

Wymagania

mile widziane doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych

• prawo jazdy kat. C

• aktualne badania lekarskie i psychologiczne

• świadectwo kwalifikacji zawodowej

• dyspozycyjność

• umiejętność pracy w zespole

• sumienność i odpowiedzialność

Zakres obowiązków

• Prowadzenie pojazdów ciężarowych solo

• Dostarczanie towaru do marketów Biedronka znajdujących się w promieniu 100km od bazy zgodnie ze zleceniami,

• Rozładunek przewożonego towaru wózkiem elektrycznym

• Dbałość o powierzone mienie Oferujemy

• Stabilne warunki zatrudnienia

Grafik pracy ustalany na miesiąc

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników i posiadanych kwalifikacji od 5000 do 6500 netto na rękę - płatne terminowo i w całości na konto

• Każdorazowo codzienne powroty do domu - start i koniec pracy w Modlnicy

• pełnopłatne urlopy

• możliwość przyuczenia do zawodu dla kierowców bez doświadczenia

Lokalizacja

Modlnica,

Małopolskie

Małopolskie, Modlnica
ID: 895788911