2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Kujawsko-pomorskie
  5. Kierowca - Lisi Ogon
Dodane 14 maja 2024

Kierowca Kat.C Kraj

Lokalizacja

Lisi Ogon

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Ośrodek Szkolenia Kierowców od 20 lat prowadzi kursy na wszystkie kategorie oraz szkolenia dla kierowców zawodowych takie jak: kwalifikacja wstępna , kwalifikacja wstępna przyspieszona oraz uzupełniająca kat.C,D pilnie poszukuje kierowcy kat.C :

Zakres obowiązków:

-przewóz towarów zgodnie z wyznaczonym harmonogramem,

-odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów związanych z transportem towarów,

-dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie.

Oferujemy:

-zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

-auto przypisane na stałe do kierowcy,

-terminowo wypłacane wynagrodzenie,

-praca w systemie tygodniowym od poniedziałku do piątku

Lokalizacja

Lisi Ogon,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Lisi Ogon
ID: 917177333