2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Piekary Śląskie
Dodane 14 maja 2024

Kierowca kat C+E / WOLNE WEEKENDY/ WYNAGRODZENIE 6-8tyś netto

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piekary Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Oferta pracy dla P.H.U. JATEX

Obecnie poszukujemy na stanowisko:  KIEROWCA KAT C+E WOLNE WEEKENDY

Siedziba firmy znajduje się w Piekarach Śląskich przy ul. Walentego Roździeńskiego 47

Jakie będą Twoje zadania:

- kierowanie i obsługa pojazdów ciężarowych

- transport towarów na terenie kraju

- dbanie o przydzielone auto

Czego od Ciebie oczekujemy:

- prawo jazdy kat. C+E

- doświadczenie na stanowisku kierowcy

- karta kierowcy do tachografu cyfrowego

- znajomość przepisów drogowych i zasad bezpieczeństwa

- umiejętność efektywnego planowania tras i dostosowywania się do zmian

Co oferujemy:

- trasy krajowe z możliwością wyjazdów zagranicznych

-auto przydzielone do kierowcy

- stabilne warunki wynagrodzenia

- umowa o pracę na pełny etat

- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

- praca 5 dni w tygodniu

- wynagrodzenie w wysokości od 6000zł-8000zł netto

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P.H.U. „JATEX” w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Zachęcamy do składania CV w siedzibie firmy: Piekary Śląskie ul. Roździeńskiego 47 Lub poprzez aplikację OLX.

*Nasza oferta kierowana jest także do studentów.

Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest P.H.U. „JATEX” (ul. Walentego Roździeńskiego 47, 41-946 Piekary Śląskie). Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego lub nawiązania współpracy w oparciu o umowę cywilnoprawną. Podstawą przetwarzania danych osobowych kandydatów jest art. 22-1§ 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tekst jednolity: Dz. U. z 2018 poz. 108 z późn. zm.) oraz ich zgoda w zakresie nieujętym ww. przepisem. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania (poprawiania), a w sytuacjach określonych prawem – usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Państwa dane nie będą udostępniane podmiotom trzecim poza podmiotami uczestniczącymi w procesie rekrutacyjnym oraz nie będą przekazywane do państw trzecich. Państwa dane nie będą podlegały profilowaniu.

Lokalizacja

Piekary Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Piekary Śląskie
ID: 844021340