2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Wołomin
Dodane 15 kwietnia 2024

Kierowca kat. C+E w krajowym transporcie drogowym

Lokalizacja

Wołomin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcyZasięg transportu: Tylko krajowy

STYROPOL zajmuje się produkcją i sprzedażą płyt styropianowych do użytku zewnętrznego i wewnętrznego.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Oferujemy:

  • umowę o pracę (cała kwota jest zawarta w umowie - nie wypłacamy nic pod tzw. stołem),

  • pracę od poniedziałku do piątku (codzienne powroty do domu),

  • stałą pracę w rozwijającej się firmie produkcyjnej,

  • stabilność, wynagrodzenia wypłacamy do 10-tego dnia każdego miesiąca (gwarantujemy brak opóźnień),

  • pracę blisko domu (nasze biuro mieści się pod Wołominem),

  • jazdę samochodem dostawczym, którego średni wiek nie przekracza 3 lat,

  • pakiet szkoleń i wdrożenie do pracy,

  • pracę w dobrze zorganizowanym i profesjonalnym zespole,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • program poleceń pracowniczych.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E,

  • przynajmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy samochodu typu zestaw przestrzenny,

  • uprawnienia na przewóz rzeczy,

  • karta kierowcy,

  • samodzielność, odpowiedzialność, kultura osobista,

  • sumienność i uczciwość.

Zakres obowiązków:

  • realizacja zleceń transportowych,

  • bezpieczne prowadzenie powierzonego pojazdu,

  • dbanie o powierzony do przewozu ładunek i terminowe dostarczanie,

  • dbanie o dobry stan techniczny powierzonego samochodu,

  • utrzymywanie pojazdu w czystości,

  • udział w czynnościach załadunkowych oraz rozładunkowych,

  • pobór gotówki od Klientów.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat, odwiedź naszą stronę internetową:

www.styropol.pl

zapraszamy do aplikowania przez formularz lub prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 60*******67

Informacja dotycząca celów i zasad przetwarzania danych osobowych kandydatów w procesach rekrutacyjnych Styropol sp. z o.o. oraz przysługujących w tym zakresie uprawnień dostępna jest w linku do formularza.

Lokalizacja

Wołomin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wołomin
ID: 656926983