2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Lubelskie
  5. Kierowca - Lublin
Dodane 26 maja 2024

Kierowca kat. C+E CHŁODNIA

Wynagrodzenie

7 000 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia: Karta kierowcy

Opis

Dzień dobry,

zatrudnimy kierowcę kat C+E do pracy na terenie kraju. Obsługujemy Magazyny Centralne (Centra Dystrybucyjne) dużych sieci handlowych w zakresie dostaw Warzyw i Mrożonek.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę

  • Nową flotę transportową - auta Scania 2022/23/24

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Indywidualne podejście do każdego kierowcy

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. C+E

  • Karta kierowcy

  • Dyspozycyjność i odpowiedzialność,

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy,

  • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdu kat. C+E

Obowiązki:

  • Przewóz towarów w temperaturze kontrolowanej,

  • Nadzór i kontrola podczas załadunku i rozładunku towarów,

  • Praca zgodnie z przepisami o czasie pracy kierowcy,

  • Dbałość o powierzony pojazd,

  • Kompletowanie dokumentów przewozowych z tras,

  • Dyspozycyjność, punktualność,

Zapraszam do kontaktu.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 919606877