2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Lubelskie
  5. Kierowca - Lublin
Dodane Dzisiaj o 10:36

Kierowca kat. BE - trasy międzynarodowe przewóz osób do Niemiec

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. B+EZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowyDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyKadra kierownicza

Przewóz pasażerów oraz pojazdów - przede wszystkim pasażerów oraz samochody osobowe - sprawne oraz bardzo rzadko uszkodzone. System naszej pracy to wyjazdy do Niemiec z noclegiem i z powrotem, możliwe dłuższe - do uzgodnienia. Preferowana stała, regularna współpraca.

Forma zatrudnienia do uzgodnienia.

  • Zapewniamy:

- możliwość wyjazdów co tydzień, ciągłość zleceń ;

- nowa flotą tj.Mercedes Sprinter, Renault Master busy do 3,5 tony

-mieszkanie dla kierowców

- telefon służbowy, kartę flotową, odzież firmową

- rozplanowane trasy, obsługa przez biuro w Polsce

- wysoką kulturę pracy ;

- atrakcyjne wynagrodzenie

  • Wymagamy:

- prawa jazdy tylko kat. B + E ;

- zaświadczenia o niekaralności ;

- znajomości topografii Polski i Niemiec ;

- własna nawigacja

  • Zakres obowiązków :

- wykonywanie zleconych przewozów;

- prawidłowy załadunek i zabezpieczenie ładunku;

- dbanie o powierzony sprzęt;

- godne reprezentowanie zleceniodawcy;

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz numerem telefonu.

Przesłanie swojego CV nie gwarantuje kontaktu z naszej strony.

Zapraszamy do współpracy!

W CV prosimy wpisać klauzulę:

Klauzula RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 189371449