2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Kąty Wrocławskie
Dodane 28 maja 2024

Kierowca kat. B / Zaopatrzeniowiec

Lokalizacja

Kąty Wrocławskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Opoltrans - Sieć Hurtowni Motoryzacyjnych

Poszukujemy do współpracy  Kierowca kat. B / Zaopatrzeniowca do oddziału w Kątach Wrocławskich ; przy ul. 1 Maja 88

Zakres zadań:

  • Dostarczanie zamówionych towarów do klientów

  • Opieka nad klientami: sprzedaż części, doradztwo, dobór części

Nasze oczekiwania:

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, odpowiedzialność

  • Czynne prawo jazdy kat. B; bezkolizyjna jazda samochodem

  • Mile widziana znajomość branży motoryzacyjnej

Oferujemy:

  • Atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzeń

  • Stabilne warunki współpracy

  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego w renomowanej i prężnie rozwijającej się firmie motoryzacyjnej

  • Wsparcie w szkoleniu, wdrożeniu i bieżącym wykonywaniu zadań

Zapraszamy do współpracy :)

Lokalizacja

Kąty Wrocławskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kąty Wrocławskie
ID: 918208488