2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Raszyn
Dodane 29 kwietnia 2024

Kierowca kat.b z j.ukr/rus przewozu osób

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Raszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Wraz z rozwojem firmy NexusTeam oferującą pracę w różnych branżach dla cudzoziemców w Polsce, poszukujemy do naszego zespołu Specjalisty Kierowca kat.b przewozu osób.

Zakres obowiązków:

• Przewożenie pracowników z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy,

• transport w różnych godzinach pracy, brak sztywnych godzin pracy, ze względu na zmiany oraz różnorodne lokalizacje,

• przywóz oraz odbiór pracowników,

• stały kontakt z Koordynatorem oraz pracownikiem biura w kwestii eksploatacji samochodu,

• tankowanie, zbieranie faktur paliwowych,

• umiejętność rozwiązywania problemów i trudnych sytuacji.

Wymagania:

• co najmniej 6 miesięcy doświadczenia na takim samym (lub zbliżonym) stanowisku,

• czynne prawo jazdy kat. B i gotowość podjęcia pracy od zaraz

• bardzo dobre zdolności komunikacyjne,

• biegła znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego,

• dobra znajomość języka polskiego,

• samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność.

Oferujemy:

• służbowy bus 9 osobowy do transportu pracowników,

• możliwość zakwaterowania w miejscu gdzie mieszkają pracownicy,

• atrakcyjne wynagrodzenie,

• pracę w przyjaznej atmosferze.

Zapraszamy do przesyłania cv lub kontaktu telefonicznego. Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Raszyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Raszyn
ID: 900568800