2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Kolonia Zamieńska
Dodane 16 maja 2024

Kierowca kat B transport krajowy

Lokalizacja

Kolonia Zamieńska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Mazowiecka Fabryka Mebli STANplus  poszukuje ambitnej i odpowiedzialnej osoby  do pracy na stanowisku: KIEROWCA KAT B Iveco Daily 50 C15

Praca od poniedziałku do piątku, wg ustalonego grafiku transportowego

Elastyczne godziny pracy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Praca na terenie całego kraju.

Obowiązki:

•         Załadunek samochodu i kontrola towaru wg listy załadunkowej

•         Dostawa towaru – pod wskazany adres na terenie kraju

•         Dbałość o powierzony materiał i sprzęt

Oczekiwania:

•         Prawo jazdy kat. B

•         Doświadczenie w prowadzeniu busa/samochodu dostawczego

•         Zdolności manualne

•         Skrupulatność i zaangażowanie w realizację zadań

•         Dokładność, rzetelność, odpowiedzialność

•         samodzielność

•         dyspozycyjność

Oferujemy:

•         stabilne, stałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku , na podstawie umowy o pracę

•         trasy kilkudniowe noclegi w hotelach

•         możliwość uczestnictwa w ubezpieczeniu grupowym

•         służbowy telefon, nawigacja i potrzebne narzędzia do pracy

Lokalizacja

Kolonia Zamieńska,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Kolonia Zamieńska
ID: 918640613