2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Pruszcz Gdański
Dodane 08 maja 2024

Kierowca kat. B (surowce wtórne)

Wynagrodzenie

5 200 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pruszcz Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Firma w branży surowców wtórnych z siedzibą w Pruszczu Gdańskim zatrudni Kierowcę kat. B

Obsługujemy stałych klientów na terenie trójmiasta i okolic. Odbieramy folię i makulaturę w postaci belek na paletach lub w big bagach. Auto którym odbieramy odpady to 10-cio paletowy kontener z windą (Iveco Daily). Do obwiązków kierowcy należeć będzie również przewóz kontenerów małym hakowcem.

Obowiązki na stanowisku pracy:

-załadunek i rozładunek makulatury i folii zgodnie z dzień wcześniej przygotowanym planem

-wsparcie stacjonarne skupu oraz zaopatrzenie wg potrzeb

-dbanie o powierzone narzędzia pracy

Oferujemy:

-umowę o pracę

-pełne wsparcie w procesie wdrożenia w zakres obowiązków

-telefon służbowy

Wymagania:

-prawo jazdy kat. B

-WYMAGANE MINIMUM 3 LETNIE DOŚWIADCZENIE W TRANSPORCIE NA WIĘKSZYCH AUTACH

-komunikatywność, pozytywne nastawienie, uczciwość

-zaangażowanie w wykonywaną pracę

Praca w godzinach 7-15

Najchętniej z Pruszcza lub bliskich okolic

Zainteresowanych kandydatów proszę o przesłanie cv na maila, olx. Mile widziane napisanie kilka zdań o

Lokalizacja

Pruszcz Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Pruszcz Gdański
ID: 914191340