2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Zabrze
Dział Personalny
Dodane Dzisiaj o 12:49

Kierowca kat B / Pracownik magazynu

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

1.      Zakres obowiązków jako Kierowcy z kat B:

·        Załadunek samochodu (praca fizyczna)

·        Rozładunek towaru u odbiorcy (praca fizyczna)

·        Weryfikacja poprawności wydawanego towaru

·        Rozliczanie dokumentów transportowych

·        Wyjaśnianie niezgodności

·        Obsługa zwrotów towaru

2.      Zakres obowiązków jako pracownika magazynu => w pierwszej fazie wdrożenia do pracy w celu poznania specyfiki produktów lub sporadycznie w przypadku mniejszej ilości tras/awarii samochodu (takie zdarzenia mogą mieć miejsce kilka razy w roku)

·        Rozładunek i załadunek towarów

·        Przyjęcie, sprawdzenie i alokacja towaru w magazynie

·        Kompletowanie zamówień

·        Przygotowanie towaru do wysyłki w tym m.in. pakowanie, adresowanie

·        Dbałość o dobry wizerunek firmy i współpracę z klientami

·        Dbałość o porządek miejsca pracy

·        Dbałość o sprzęt i urządzenia w miejscu pracy

·        Efektywna współpraca z innymi działami w firmie

·        Wykonywanie innych poleceń przełożonego związanych z zajmowanym stanowiskiem pracy

Wymagania:

·        Prawo jazdy kat. B

·        Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy busa lub innego auta dostawczego

·        Umiejętność rozliczania dokumentów transportowych

·        Skrupulatność, uczciwość, punktualność,

·        Wysoka kultura osobista i uprzejmość

·        Dbałość o powierzony sprzęt

·        Utrzymywanie pozytywnych relacji z odbiorcami

Oferujemy:

·        Umowę o pracę na okres próbny 6 miesięcy, kolejna czas określony nie krótszy niż 1 rok

·        Atrakcyjne wynagrodzenie (5500-6000 pln brutto + po zakończeniu okresu próbnego premia uzależniona od wyników, zaangażowania i jakości pracy)

·        Samochód przypisany do kierowcy

·        Praca od poniedziałku do piątku

·        Miesięczny tryb rozliczenia

·        Praca od zaraz

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 915442549