2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Łódzkie
  5. Kierowca - Dylów Szlachecki
Dodane 17 maja 2024

Kierowca kat. B, pomocnik magazyniera, asystent biurowy

Wynagrodzenie

4 300 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dylów Szlachecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. B

Zakres obowiązków: odbiór i dostawa towarów handlowych; wykonywanie drobnych prac magazynowych: pakowanie, etykietowanie, magazynowanie towarów; pomoc w pracach biurowych: klasyfikowanie i archiwizacja dokumentów księgowych oraz kadrowo-płacowych, zaopatrywanie biura oraz pracowników w asortyment, kontakt telefoniczny i mailowy z Klientami. Wymagania: doświadczenie w prowadzenie sam. dostawczego i posiadanie prawa jazdy kat.B, dobra znajomość obsługi komp., bardzo dobra organizacja pracy własnej, zaangażowanie w realizację powierzonych zadań, sumienność i dokładność w pracy oraz odpowiedzialność za powierzony sprzęt i towar. Oferujemy: okres próbny przez 3 m-ce, następnie zatrudnienie na Umowę o pracę w wymiarze 1/1, pracę w jednozmianowym systemie od 8 do 16, pomoc w zdobyciu umiejętności i wiedzy dla osób, które nie posiadają doświadczenia w pracy biurowo-magazynowej, możliwość podjęcia pracy od zaraz, wynagrodzenie na początek (4300-4600 brutto) uzależnione od posiadanych umiejętności, możliwy system motywacyjny uwarunkowany osiągniętymi wynikami w pracy oraz chęcią zdobycia doświadczenia

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami, po wcześniejszej weryfikacji przesłanego CV. Nie odpowiadamy na smsy, zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Dylów Szlachecki,

Łódzkie

Łódzkie, Dylów Szlachecki
ID: 889741972