2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Dolnośląskie
  6. Pozostałe - Wrocław
  7. Pozostałe - Psie Pole
Compass Group
Dodane 31 maja 2024

Kierowca kat. B - pomoc kuchenna

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm gastronomicznych na całym świecie i liderem w zakresie żywienia zbiorowego.

Obecnie do jednej z naszych restauracji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, Psie Pole (restauracja pracownicza)

Praca zmianowa od poniedziałku do niedzieli w godz. 6.00-14.00/ 17.00-1.00.

Co drugi weekend pracujący, zmiany 5 dni w tygodniu.

Opis stanowiska:

• Transport posiłków między kuchnią centralną, a restauracjami na terenie Wrocławia i okolic,

• Pomoc przy przygotowywaniu potraw zgodnie ze standardami firmy.

• Dbanie o estetykę przygotowanych i serwowanych potraw.

Wymagania:

Prawo jazdy kat. B

• Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

• Bezpłatne posiłki pracownicze

• Prywatną opiekę medyczną

• Ubezpieczenie na życie

• Kartę Multisport

• Przyjazną atmosferę pracy

• Możliwość rozwoju zawodowego popartego szkoleniami wewnętrznymi

• Zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie

• Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę.

Osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub przesłania CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 878963894