2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Gdańsk
  6. Kierowca - Osowa
Dodane 10 maja 2024

Kierowca kat. B / magazynier

Wynagrodzenie

34 - 36 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Osowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca w weekendy

Rozwijająca się firma będąca dystrybutorem warzyw i owoców dla branży HoReCa poszukuje kandydata na stanowisko: MAGAZYNIER / KIEROWCA kat. B

Opis stanowiska:

Stawka na start 27 zł na rękę / h dla studentów brutto = netto

praca w godzinach wczesnoporannych - 4:00 - 11:00 (poniedziałek - sobota) kompletowanie zamówień, dostarczenie zamówienia do klientów, składowanie towarów według określonych zasad

Wymagania:

punktualność

dyspozycyjność

własny samochód w celu dojazdu do pracy

prawo jazdy kat. B

brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

wysoka kultura osobista - wymóg konieczny

odpowiedzialność i zaangażowanie

Mile widziane doświadczenie w kierowaniu pojazdami dostawczymi (Fiat Ducato, Renault Master)

Oferujemy: satysfakcjonujące wynagrodzenie rosnące wraz ze stażem pracy

stabilną pracę

przyjazną atmosferę oraz dobre warunki pracy

pracę na terenie Trójmiasta

szkolenie przed rozpoczęciem i wsparcie podczas wykonywania pracy

Preferowany kontakt telefoniczny pod podanym numerem telefonu. CV prosimy przesyłać w wiadomości na OLX. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Osowa
ID: 835571899