2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Wrocław
  6. Kierowca - Śródmieście
Dodane 07 maja 2024

Kierowca - Hurtownia Motoryzacyjna Wrocław

Wynagrodzenie

3 000 - 3 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Renomowana, wrocławska HURTOWNIA MOTORYZACYJNA z długoletnią tradycją na dolnośląskim oraz krajowym rynku części do samochodów osobowych poszukuje kandydatów na stanowisko KIEROWCA.

Opis stanowiska:

- dostarczanie towaru do klientów,

- pobieranie należności za towar,

- codzienne rozliczanie się z dokumentów handlowych, towarów, gotówki, itp,

- codzienna opieka techniczna nad powierzonym samochodem.

Wymagania:

- zaangażowanie i nastawienie na realizację celów,

- łatwość w nawiązywaniu i budowaniu relacji z klientami,

- prawo jazdy kat. B,

- mile widziane doświadczenie w jeździe samochodami dostawczymi lub busami.

Oferujemy: - stabilne warunki współpracy,

- ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

- pracę na 3/4 etatu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem za pomocą formularza na stronie.

wybranymi Kandydatkami skontaktujemy się po zakończeniu rekrutacji w celu ustalenia terminu rozmowy kwalifikacyjnej.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 506201222