2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Gdańsk
  6. Kierowca - Żabianka - Wejhera - Jelitkowo - Tysiąclecia
Dodane 07 maja 2024

kierowca/handlowiec/catering

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Żabianka - Wejhera - Jelitkowo - Tysiąclecia

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Firma cateringowa ,,Sałata na kanapie" dostarcza szeroką ofertę posiłków do firm, urzędów, klientów indywidualnych .

Poszukujemy osoby na stanowisko kierowca - handlowiec .

Obowiązki :

  • pobranie towaru, spakowanie do boksów, przygotowanie do wyjazdu. Trasa Gdańsk Żabianka - Śródmieście i okolice.

  • sprzedaż i dostarczania posiłków do firm/klientów indywidualnych

  • utrzymywanie czystości i przestrzeganie zasad BHP

  • pozyskanie nowych klientów

Oferujemy:

  • wynagrodzenie : podstawa plus % od obrotu

  • stawka godzinowa

Oczekujemy:

  • własnego samochodu rozliczenie kilometrówka

  • dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godzinach 6:15 - 13:30

  • doświadczenie na podobnym stanowisku ( planowanie logistyczne, sprzedaż posiłków),

  • dobrej umiejętności prowadzenia samochodu ,

  • umiejętności obsługi: kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego

  • mile widziane - prowadzenie własnej działalności gospodarczej,

  • uczciwości, zaangażowania oraz rzetelności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV .

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Żabianka - Wejhera - Jelitkowo - Tysiąclecia
ID: 612701025