2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Warszawa
  6. Kierowca - Białołęka
Dodane 30 kwietnia 2024

Kierowca Good Lood Delivery

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Oczekujemy:

  • prawo jazdy 3 lata kat.B do prowadzenia skoootura lub prawo jazdy kat.A1

  • chęci do rozwożenia naszych lodów rowerem/skuterem elektrycznym

  • aktualnego orzeczenia sanitarno-epidemiologicznego.

  • dyspozycyjności min. 80h oraz dwóch weekendów w miesiącu,

  • dyspozycyjności minimum co drugi okres świąteczny

  • punktualności,

  • rzetelności i odpowiedzialności

Zakres obowiązków:

  • dostarczanie loodów pod wskazany adres

  • przejazd rowerem/skuterem elektrycznym zgodnie z przepisami ruchu drogowego,

  • dbałość o jakość i bezpieczeństwo dostaw,

  • właściwe zabezpieczenie pojazdu w trakcie i po zakończeniu pracy,

  • dbałość o czystość, wygląd i stan techniczny miejsca pracy oraz środka transportu,

  • współpraca ze sprzedażą i produkcją,

  • przygotowanie oraz pakowanie zamówień

Co oferujemy:

  • stałą stawkę godzinową 27,70 zł brutto/h

  • premie za dostawy jednośladami (+1zł do każdego dostarczonego zamówienia)

  • premie za wypracowanie min. 100h w miesiącu

  • premie uznaniowe

  • elastyczny grafik układany z tygodnia na tydzień

  • pracę na dedykowanym punkcie oraz pobliskich lokalizacjach

  • pełne przeszkolenie,

  • niezbędne narzędzia do pracy (pojazd, strój do pracy, środki higieny i bezpieczeństwa)

  • możliwość skorzystania z pakietów sportowych na preferencyjnych warunkach,

  • wsparcie managera,

  • darmowe poorcje najlepszych loodów w mieście

Szukasz pracy dopasowanej do Twoich potrzeb? Świetnie trafiłeś! Dzięki elastycznemu grafikowi, możesz połączyć  pracę ze swoim hobby, nauką lub studiami.

Jako kierowca w Good Lood Delivery do Twoich głównych obowiązków należeć będzie pakowanie oraz dostarczenie naszych rzemieślniczych loodów do naszych Gości na terenie Warszawy.

Zainteresowany? Nie czekaj, aplikooj już teraz!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 915429125