2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Głogów
Dodane 06 maja 2024

Kierowca - Głogów Wielkopolski

Wynagrodzenie

8 500 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Głogów

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. B

Oferujemy pracę w stale rozwijającej się hurtowni warzy i owoców, która stanowi bardzo istotną część rynku w regionie.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. b (umiejętność jazdy samochodem dostawczym)

  • uczciwość

  • punktualność

  • zapał do pracy

  • wysoka kultura osobista

  • dobre zarządzanie czasem,

Oferujemy

  • pracę w stale rozwijającej się firmie, będącej liderem na rynku

  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • zniżki na zakupy (wszystkie produkty)

Obowiązki

  • Dotrzymywanie terminów dostaw,

  • komunikacja z dyspozytorami, kierowcami i innymi członkami zespołu w celu realizacji dostaw

  • załadunek i rozładunek

  • przestrzeganie najlepszych praktyk w zakresie bezpieczeństwa

  • wykonywanie podstawowej obsługi technicznej pojazdów

  • monitorowanie przesyłek i dostaw

Poszukujemy tylko i wyłącznie poważnych i odpowiedzialnych osób. Jeśli jesteś zdecydowany proszę wysłać smsa pod nr telefonu 57*****05 o treści kierowca wraz z imieniem, a my oddzwonimy.

Lokalizacja

Głogów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Głogów
ID: 916555160