2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Sosnowiec
Dodane 13 maja 2024

Kierowca/ Dostawca Sprzętu RTV/AGD

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Dla naszego Klienta, głównego dostawcy sprzętu RTV AGD dla sieci B2B, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Kierowca

KA/1005/AL/DPM

Lokalizacja: (Baza) Sosnowiec

Zakres obowiązków:

  • Umiejętne planowanie tras dostawczych

  • Usługa dostawy sprzętu

  • Wypełnianie usług dodatkowych takich jak wniesie sprzętu czy odbiór na powrotnej trasie elektrośmieci

  • Bezpośrednia podległość pod Kierownika Logistyki oraz Kierownika Floty

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • czynne prawo jazdy kat. B od co najmniej 2 lat

  • sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • praca na podstawie UoP lub B2B

  • premia do 3000 netto za ilość obsłużonych punktów, ekonomiczną jazdę czy podejmowanie się działań dodatkowych takich jak odbiór na trasie powrotnej elektrośmieci, czy wniesienie sprzętu

  • Samochód służbowy, tablet, telefon, karta paliwowa

  • Częściowo dofinansowana opieka medyczna, ubezpieczenie na życie czy karta multisport

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 918006230