2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Opolskie
  5. Kierowca - Górażdże
RA-MED
Dodane Dzisiaj o 13:24

Kierowca - Dostawca sprzętu rehabilitacyjnego, Opole, Krapkowice

Wynagrodzenie

4 600 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Górażdże

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Jesteśmy firmą, która od 15 lat działa na terenie województwa opolskiego, świadcząc usługi w zakresie sprzedaży i wynajmu sprzętu rehabilitacyjnego. Nasza misja to pomaganie potrzebującym, dlatego szukamy osoby, która podziela nasze wartości i chciałaby być częścią naszego zespołu.

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • Zaangażowania i odpowiedzialności: Nasza praca wymaga terminowości i dbałości o dobro naszych klientów. Oczekujemy, że podejdziesz do swoich obowiązków z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem.

  • Komunikatywności i empatii: Jako dostawca będziesz w kontakcie z naszymi klientami. Ważne, abyś potrafił nawiązać dobre relacje i okazać zrozumienie dla potrzeb innych osób.

  • Sprawności fizycznej: Nasz sprzęt rehabilitacyjny wymaga podnoszenia i montażu. Ważne, abyś miał odpowiednią sprawność fizyczną, aby wykonywać te zadania bez problemu.

Zakres obowiązków:

  • Dostawa i montaż sprzętu: Będziesz odpowiedzialny za przygotowanie, dostarczenie i montaż sprzętu rehabilitacyjnego w domach naszych klientów na terenie całego województwa opolskiego.

  • Odbiór zwracanego sprzętu: W Twoim zakresie obowiązków będzie również odbiór zwracanych urządzeń, które nie są już potrzebne naszym klientom.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii B: Do wykonywania swoich obowiązków będziesz korzystać z naszego firmowego samochodu, dlatego ważne jest, abyś posiadał ważne prawo jazdy kategorii B.

  • Dobra organizacja pracy: Nasza firma ceni pracowników, którzy potrafią samodzielnie zorganizować swoje zadania i działania.

Oferta:

  • Godziny pracy: Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00 lub 9:00 - 17:00 (nie wymagamy robienia nadgodzin)

  • Forma zatrudnienia: Jesteśmy elastyczni i otwarci na różne formy współpracy. Możemy zaoferować umowę o pracę, umowę zlecenie lub samozatrudnienie - wybór należy do Ciebie!

  • Lokalizacja: Nasze biuro i magazyn znajdują się w Krapkowicach.

  • Wynagrodzenie: 4.600 - 6.000 brutto w zależności od formy współpracy (wynagrodzenie jest wypłacane zawsze w terminie).

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem.

Uwaga!

Poniżej wskazana lokalizacja "Górażdże", jest wynikiem błędu OLX. Prawidłowa lokalizacja to Krapkowice.

Lokalizacja

Górażdże,

Opolskie

Opolskie, Górażdże
ID: 915619419