2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Gdańsk
  6. Kierowca - Śródmieście
Dodane 10 maja 2024

Kierowca - Dostawca - Słony Spichlerz

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. B

SDG VENTURES to firma, powołana do realizacji obiektów gastronomiczno-rozrywkowych w prestiżowej inwestycji DEO PLAZA na gdańskiej Wyspie Spichrzów. Realizuje projekty: Słony Spichlerz - Restaurant Market, restaurację GWAR oraz koncept SASSY łączący przestrzeń klubowo-artystyczną z butikowymi apartamentami i caffe & lounge.

Poszukujemy kandydata na stanowisko: KIEROWCA / DOSTAWCA kat. B.

Opis stanowiska:

  • Stawka na start: 27,7 zł/h brutto

  • Praca w godzinach wczesno-porannych: 6:00 - 14:00

  • Obowiązki: kompletowanie zamówień, dostarczanie zamówień do lokalizacji Słony Spichlerz, składowanie towarów według określonych zasad.

Wymagania:

  • Punktualność

  • Dyspozycyjność

  • Prawo jazdy kat. B

  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

  • Wysoka kultura osobista - wymóg konieczny

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Mile widziane doświadczenie w kierowaniu pojazdami dostawczymi (Iveco Daily, Fiat Ducato, Renault Master, itp.)

Oferujemy:

  • Stabilną pracę

  • Przyjazną atmosferę oraz dobre warunki pracy

  • Pracę na terenie Trójmiasta

  • Szkolenie przed rozpoczęciem pracy oraz wsparcie podczas wykonywania obowiązków.

Preferowany kontakt telefoniczny pod podanym numerem telefonu. CV prosimy przesyłać w wiadomości na platformie OLX. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 917398079