2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Dębogórze Wybudowanie
Dodane 16 maja 2024

Kierowca/dostawca kat. B i C

Lokalizacja

Dębogórze Wybudowanie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

GŁÓWNE ZADANIA:

  • realizacja dostaw towarów do klientów wg ustalonych harmonogramów

  • załadunek i wyładunek przewożonego towaru

  • odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów związanych z transportem towarów

  • serwis urządzeń u klienta i w siedzibie firmy

  • Współpraca w zespole w zakresie realizacji założonych celów

WYMAGANIA:

  • czynne prawo jazdy kat. B/C

  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (książeczka zdrowia) lub gotowość do ich wykonania

  • dobra organizacja pracy

  • znajomość topografii Trójmiasta i okolic mile widziana

  • dyspozycyjność, rzetelność i uczciwość

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę

  • atrakcyjny system wynagradzania

  • wolne weekendy i święta

  • niezbędne narzędzia pracy

  • pracę w przyjaznej atmosferze

Lokalizacja

Dębogórze Wybudowanie,

Pomorskie

Pomorskie, Dębogórze Wybudowanie
ID: 634270134