2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Warszawa
  6. Kierowca - Białołęka
Dodane 06 maja 2024

Kierowca/Dostawca części samochodowych

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zakres obowiązków:

  • Rozwożenie towaru drobnicowego na stałej trasie do klientów firmy z Warszawy i okolic w branży motoryzacyjnej,

  • Obsługa trasy miejskiej/pozamiejskiej (oddział/magazyn zlokalizowany na Białołęce)

  • Praca 6 dni w tygodniu (w soboty w godz. 8-12/13)

  • Dwa wyjazdy dziennie: godz. 9.30 i 14.30 (w soboty godz. 8 i 10)

  • małe auta dostawcze typu fiat fiorino

  • Raport na koniec dnia pracy na Google Dysk (zajmuje to dwie minuty)

Oczekujemy:

  • statusu ucznia lub student do 26 roku lub jednoosobowej działalności gospodarczej (warunki zatrudnienia ustalane indywidualnie)

  • Prawa jazdy kat. B

  • Odpowiedzialności za powierzony towar,

  • Dyspozycyjności, sumienności, staranności, punktualności.

Oferujemy:

  • Umowę o współpracę bądź umowę zlecenie;

  • Wynagrodzenie 27,70zł/h "do ręki" dla ucznia/studenta płacone przelewem na konto około 20 każdego miesiąca

  • Wyznaczony obszar działania,

  • Możliwość zabierania auta pod dom (szczegóły ustalane indywidualnie)

  • Możliwość dodatkowej pracy wieczorami

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV oraz pytania w wiadomości zwrotnej.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 682222314