2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Warszawa
  6. Kierowca - Wola
Dodane 15 kwietnia 2024

Kierowca do wypożyczalni samochodów

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Wypożyczalnia Mobicars poszukuje osób (najchętniej studentów) do pracy  w Warszawie (Wola) na stanowisku kierowcy od poniedziałku do piątku.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B minimum od roku;

  • punktualność oraz dyspozycyjność pon-pt + dla chętnych weekendy;

  • znajomość ruchu drogowego oraz umiejętność bezpiecznej jazdy;

  • umiejętność komunikacji oraz obsługi klienta;

  • wysoka kultura osobista

  • nie więcej niż 5 pkt karnych na koncie

Obowiązki:

  • dostarczanie i odbieranie samochodów zgodnie z ustalonymi harmonogramami;

  • sporządzanie umów i protokołów wydania/odbioru z klientem;

  • monitorowanie i rejestrowanie stanu pojazdu przy wydaniu/odbiorze pojazdu;

  • zapewnienie odpowiedniego stanu technicznego pojazdów przed ich przekazaniem klientowi;

  • udzielanie klientom wskazówek dotyczących korzystania i obsługi samochodów;

  • utrzymywanie czystości i porządku w pojazdach wypożyczalni (odkurzanie, przecieranie);

  • sporadycznie dostarczanie lub odbieranie samochodów z różnych miast Polski (np. Wrocław. Poznań, Kraków itp.)

Oferujemy:

  • miłą i luźną atmosferę w pracy;

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania - na początek - 27.70 zł brutto = netto dla studentów/uczniów do 26 lat za godzinę + 50% za pracę w godzinach nocnych oraz w niedzielę i święta;

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • nienormowany czas pracy

  • zniżkę pracowniczą na wynajem samochodów

  • niezbędne narzędzia do pracy

Zainteresowane osoby prosimy o odpowiedź i przesłanie CV.

Mile widziane doświadczenie, lecz nie jest wymagane.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 911948245