2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Pomorskie
  6. Pozostałe - Kowale
Dodane 22 maja 2024

Kierowca do obsługi automatów sprzedających - vendingowych

Wynagrodzenie

7 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kowale

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Food4you, Firma z 15-letnim stażem na rynku świeżej żywności, poszukuje Kierowcy do obsługi automatów sprzedażowych.

Wymagania:

-wykształcenie min. średnie ,

-umiejętność pracy w zespole,

-zapał, zaangażowanie do pracy,

-dbałość o bezpieczne środowisko pracy,

-prawo jazdy kat. B

-umiejętność organizacji własnej pracy , planowania

-mile widziana książeczka sanepidowska

Zakres obowiązków:

Dbanie o powierzony obszar sprzedażowy: systematyczne uzupełnianie towaru w automatach, dbanie o stan techniczny, czystość automatów, utrzymywanie dobrych relacji z Kontrahentami

Oferujemy stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (okres próbny - umowa zlecenie), premie wynikające z efektów sprzedaży na podległym terenie.

Lokalizacja

Kowale,

Pomorskie

Pomorskie, Kowale
ID: 918482251