2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Starogard Gdański
Dodane 15 maja 2024

Kierowca ciężarówki

Lokalizacja

Starogard Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Ramzes-Budownictwo poszukuje kandydata na stanowisko kierowcy ciężarówki w Starogardzie Gdańskim. Oczekujemy uczciwości i rzetelności, kierujemy się zasadą współpracy i wzajemnej pomocy.

To oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji i nieposzlakowanej opinii jako pracodawcy,

  • Narzędzia niezbędne do pracy (samochód, telefon),

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy,

  • Elastyczny czas pracy

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie ciężarówki zgodnie z przepisami prawa drogowego

  • Dostarczanie towarów oraz transport materiałów budowlanych na budowy

  • Sprawdzenie stanu technicznego pojazdu przed wyjazdem

  • Załadunek i rozładunek towarów zgodnie z otrzymanymi instrukcjami

  • Dbanie o czystość i utrzymanie porządku wewnątrz pojazdu

  • Raportowanie wszelkich problemów technicznych pojazdu

Wymagania:

  • Doświadczenia zawodowego jako kierowca ciężarówki.

  • Prawo jazdy kat. C oraz kurs na przewóz rzeczy.

  • Znajomości przepisów drogowych oraz zasad bezpiecznej jazdy.

  • Umiejętności obsługi specjalistycznego sprzętu na pojazdach ciężarowych.

  • Komunikatywności oraz dobrej organizacji pracy.

  • Umiejętności pracy w warunkach stresowych i pośpiechu.

  • Dbania o stan techniczny pojazdu oraz ładunek.

Prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV na adres mailowy lub kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Starogard Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Starogard Gdański
ID: 908572722