2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Zachodniopomorskie
  5. Kierowca - Szczecinek
Rekrutacja
Dodane 07 maja 2024

Kierowca CE (bez doświadczenia)

Lokalizacja

Szczecinek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Silva Sp. z o.o. zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowca drzewnego dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych.

Kierowca C+E bez doświadczenia

Zakres zadań:

  • Przewóz surowca drzewnego na terenie zakładu w Szczecinku (hakowiec z kontenerem)

  • Po zdobyciu doświadczenia możliwość podjęcia pracy na trasach

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pełna składka ZUS na całość wynagrodzenia

  • Indywidualne nagrody za specjalne osiągnięcia

  • Praca z nowoczesną i zadbaną flotą (pojazdy MAN, Scania, Volvo) - średni wiek taboru 2 lata

  • Terminowość wypłat wynagrodzeń

  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych

  • Grupowe ubezpieczenie na życie dla kierowców, finansowane przez pracodawcę

  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień na koszt pracodawcy

Oczekujemy:

  • Prawo jazdy kat. C+E

  • Gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym

  • Mile widziane uprawnienia na HDS

Wyślij SMS o treści „SZCZECINEK” lub zadzwoń pod numer 88*******34 bądź wyślij CV za pośrednictwem formularza

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Szczecinek,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecinek
ID: 910294427