2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Lubelskie
  5. Kierowca - Lublin
Dodane 30 kwietnia 2024

Kierowca C + HDS/ magazynier

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

OPIS

Firma POWER-DACH skład materiałów budowlanych poszukuje doświadczonego magazyniera/kierowcy kat. C+ HDS.

Stanowisko: MAGAZYNIER/ Kierowca Kat. C+HDS

Lokalizacja firmy: Lublin-Kazimierzówka

Obszar tras: woj. lubelskie

Obowiązki:

  • Przyjmowanie i wydawanie towaru na magazyn (obsługa wózka widłowego)

  • Załadunek i rozładunek towaru na budowie HDS-em

  • Odpowiedzialność za sprawne i bezpieczne dostarczanie towarów do klientów.

  • Dbanie o stan techniczny pojazdu i przestrzeganie przepisów drogowych.

  • Współpraca z logistykiem w zakresie planowania tras i dostaw.

  • Dokładne prowadzenie dokumentacji związanej z trasą i przewożonymi towarami.

Wymagania:

  • Posiadanie prawa jazdy kat. B, C, uprawniania do obsługi HDS i wózka widłowego, karta kierowcy.

  • Doświadczenie w transporcie materiałów budowlanych

  • Umiejętność obsługi tachografu.

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność.

  • Znajomość przepisów dotyczących transportu drogowego.

Oferujemy:

pracę w stabilnej firmie, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie (koszt ponosi pracodawca), atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy o przesyłanie CV, kontakt telefoniczny pod nr telefonu 69*******30 po 6 maja.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 915419483