2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Swadzim
Dodane 08 maja 2024

Kierowca C+E –możliwość pracy dorywczej tylko na miejscu

Lokalizacja

Swadzim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowy

poszukujemy kierowców C+E w ruchu międzynarodowym – możliwość przyuczenia

zatrudnimy również osobę do pracy tylko na miejscu na pracę "wokół komina" - idealna opcja dla osób chcących być codziennie w domu i jednocześnie zasilić swój budżet.

Zakres obowiązków:

  • kierowanie zestawami ciągnik siodłowy + naczepa w ruchu międzynarodowym

  • dbałość o dobrą jakość wszelkich realizowanych zadań

  • Dbałości o powierzone mienie

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E

  • przestrzegania przepisów dotyczących czasu pracy kierowców

  • karta kierowcy

  • aktualne badania lekarskie, psychologiczne oraz ukończony kurs na przewóz rzeczy (kod95)

  • odpowiedzialność i chęć do pracy

Oferujemy:

  • stabilne i dobre warunki zatrudnienia w polskiej firmie w oparciu o umowę o pracę

  • terminowe wynagrodzenie rozliczane zgodnie z pakietem mobilności

  • nowy i zadbany tabor

  • indywidualne podejście do każdego pracownika

  • Możliwość wyjazdów od 5 do 11 dni w zależności od długości trasy i kierunku

  • Karty paliwowe i flotowe, urządzenia do opłat drogowych krajowe i zagraniczne, zaliczki na niezbędne wydatki (np. mosty, tunele, parkingi)

  • Benefity dla Ciebie i Twoich bliskich: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie

  • Tylko pojedyncze obsady z autami przypisanymi do kierowcy

Lokalizacja

Swadzim,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Swadzim
ID: 916965658