2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Posada
Dodane 22 kwietnia 2024

Kierowca C+E, Trasy po UE

Lokalizacja

Posada

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowy

Opis

  • Praca dla kierowców C+E z całej Polski

  • Zestaw BDF (tandem) - przesyłki kurierskie

  • Pojedyncza obsada - trasy po UE, obsługa zleceń w ruchu międzynarodowym, stałe relacje - stałe punkty.

  • Podwójna obsada - stałe relacje Polska – Niemcy - Polska - praca od 4 do 6 dni w tygodniu z zachowaniem pauzy tygodniowej

  • Możliwość przyuczenia z doświadczonym kierowcą.

  • TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Realizacja zleceń transportowych przekazywanych przez przypisanego dyspozytora,

  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów, w tym czasu pracy,

  • Dbałość o powierzony ładunek,

  • Sprawne i terminowe wypełnianie oraz zdawanie dokumentów po zakończonym tygodniu pracy,

  • NASZE WYMAGANIA:

  • Prawo jazdy kat. C + E, Karta Kierowcy,

  • Aktualne uprawnienia i badania (orzeczenie lekarskie + testy psychologiczne),

  • Kurs na przewóz rzeczy,

  • TO OFERUJEMY:

  • Terminowy i atrakcyjny system wynagradzania zgodny z obowiązującymi stawkami (podstawa + premia),

  • Nowoczesny i regularnie serwisowany tabor, telefon służbowy,

  • Niezbędną odzież ochronną,

  • Zjazdy na weekend,

  • Telefoniczną opiekę dyspozytora 24/7,

  • Szeroki pakiet medyczny,

  • Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny (poniedziałek-piątek od 9 do 17) lub wysłanie CV poprzez portal OLX

Lokalizacja

Posada,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Posada
ID: 913655647