2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Lubelskie
  5. Kierowca - Kisielsk
Dodane 19 maja 2024

Kierowca C+E Trasy Międzynarodowe Zachód Europy

Lokalizacja

Kisielsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko międzynarodowy

Opis

Zatrudnię kierowcę kategorii C+E na trasy międzynarodowe.

Zakres obowiązków:

- jazda zgodnie z obowiązującymi przepisami

-dbanie o powierzony sprzęt

Wymagania: prawo jady kat C+E karta kierowcy mile widziane doświadczenie w transporcie

Oferujemy:

stabilne warunki zatrudnienia

atrakcyjne wynagrodzenie

System pracy według indywidualnej preferencji

stale trasy międzynarodowe, najczęściej pomiędzy PL-DE-FR-IT-BENELUX nowoczesna flota ciężarówek , ciągniki siodłowe Euro 6, Mercedesy, Scanie, automatyczne skrzynie biegów Naczepy Firanki

ciekawa praca w przyjaznym środowisku - zgrany zespół spedytorów

Lokalizacja

Kisielsk,

Lubelskie

Lubelskie, Kisielsk
ID: 919262540