2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Gostyń
Dodane 14 maja 2024

Kierowca C+E Trasy Międzynarodowe, poniedziałek-piątek, weekend w domu

Lokalizacja

Gostyń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko międzynarodowy

Opis

Szanowni Państwo,

rodzinna firma Matex z Gostynia (woj. wielkopolskie) poszukuje kierowców z kat. C+E na transy międzynarodowe. Wyjazdy w poniedziałki powrót w piątki.

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Obowiązki:

  • Zabezpieczanie ładunku oraz właściwe rozmieszczenie i wyważenie go w pojeździe.

  • Przestrzeganie zasad i przepisów dotyczących prowadzenia pojazdów ciężarowych.

  • Zgłaszanie wad, wypadków i naruszeń.

  • Sprawdzanie, czy ładunki są poprawnie skompletowane.

Wymagania:

  • Ważne prawo jazdy.

  • Dobra znajomość przepisów bezpieczeństwa.

Co oferujemy?

  • Prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z blisko 25-letnim doświadczeniem

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Prace w zgranym zespole

CV prosimy wysyłać w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie.

Masz pytania? Zadzwoń! 601 # 086 # 650

W CV prosimy zawrzeć klauzule RODO:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Lokalizacja

Gostyń,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gostyń
ID: 859015787