2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Rumia
Dodane 29 kwietnia 2024

Kierowca C+E Transport Międzynarodowy system 2/1 ; 3/1 ; 6/2

Lokalizacja

Rumia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowej, Uprawnienia ADRZasięg transportu: Tylko międzynarodowy

Firma Celtrans Sp. z o.o. z siedzibą w Rumi poszukuje osoby na stanowisko Kierowcy kat C+ E

Wymagania :

  • ważne prawo jazdy kat C + E ( kod 95 )

  • cyfrowa karta kierowcy

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego

  • doświadczenie zawodowe min. 1 rok

  • mile widziane uprawnienia ADR lub gotowość do odbycia kursu przed rozpoczęciem pracy

  • punktualność, odpowiedzialność, znajomość specyfiki transportu międzynarodowego

  • komunikatywność

Zakres obowiązków :

  • nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem towarów

  • zabezpieczenie towaru do przewozu

  • nadzór nad dokumentacją przewozową

Oferujemy :

  • system pracy 2/1 ; 3/1; 6/2 do uzgodnienia

  • trasy : Polska - Holandia - Belgia - Niemcy

  • jazda zgodnie z przepisami o czasie pracy

  • nowoczesny tabor ( DAF , MAN , VOLVO )

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia ( CV ) na adres mailowy : celtrans(at)celtrans.eu bądź kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 50*******98.

Lokalizacja

Rumia,

Pomorskie

Pomorskie, Rumia
ID: 625565684