2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Wrocław
  6. Praca za granicą - Śródmieście
Dodane 22 maja 2024

Kierowca C+E Niemcy Berlin, Lipsk, Drezno i wiele więcej!

Wynagrodzenie

9 000 - 16 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Werkservice zajmuje się rekrutacją, zatrudnianiem i delegowaniem ludzi do pracy zarówno na terenie Polski, jak i za granicę.

Dla naszego niemieckiego Klienta  poszukujemy:

KIEROWCÓW C + E

Miejsce pracy:  Niemcy – Erlau, Tybinga, Osnabrück, Jena, Brema, Munster, Lipsk, Poczdam, Frankfurt nad Menem, Essen, Koblencja, Drezno, Schweinfurtu, Fulda, Chemnitz, Ulm, Dortmund, Stuttgart!

Wymagania:

·       aktualne prawo jazdy CE z kodem 95 i karta kierowcy,

·       mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego/angielskiego, nie zawsze wymagana (posiadamy oferty bez znajomości języka z polskim dyspozytorem)

·       dyspozycyjność do podjęcia pracy

·       dodatkowym atutem będą np. uprawnienia ADR, HDS.

 Obowiązki:

·       Kierowanie pojazdem ciężarowym w transporcie krajowym po Niemczech lub międzynarodowym

Oferujemy:

·       pracę dostępna od zaraz

·       pracę na różnych zestawach do wyboru: tandemie, BDF z osią skrętną, plandece, chłodni, plandece z wózkiem, dźwigu, wywrotce, silosie, cysternie, platformie, otwartej naczepie, hakowcu, ruchomej podłodze, tandemie z wózkiem

·       pracę w systemie 2/1; 2/2, 3/1, 4/1, 6/2, 8/2 lub bez systemu

·       pracę na nowoczesnych samochodach w prestiżowej i nastawionej na rozwój firmie;

·       niemiecką umowę o pracę ze wszystkimi dodatkami;

·       bardzo atrakcyjne wynagrodzenie 1900-3500€ netto miesięcznie, diety oraz dodatki za dojazd oraz premię

·       szybki proces rekrutacji

·       zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu;

Posiadamy również inne oferty pracy/lokalizacje w całych Niemczech dlatego zapraszam do kontaktu telefonicznego w celu przedstawienia ofert.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.

+48 576 175 003

Więcej ofert pracy znajduje się na stronie: werkservice.eu

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 907482494