2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Zachodniopomorskie
  5. Kierowca - Koszalin
Dodane 21 maja 2024

Kierowca C+E lokalnie

Wynagrodzenie

6 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma TURENI zatrudni kierowców C + E do dystrybucji towarów sieci Biedronki. Zapewniamy ATRAKCYJNE ZAROBKI w stabilnej firmie !!! 5000 - 6000 zł netto i więcej w zależności od dyspozycji.

Opis stanowiska:

Praca polegająca na dostarczaniu towarów spożywczych z centrum dystrybucyjnego biedronki znajdującego się na terenie Koszalina ul. Strefowa 9, 75-202 do poszczególnych sklepów w Koszalinie i okolicy.

• Praca kierowcy ciągnika siodłowego + naczepa chłodnia

• Pauzy dobowe w domu

• Praca na PEŁNY ETAT lub DORYWCZO

• Praca w systemie zmianowym ( dzień / noc )

• Praca w stabilnej i cały czas rozwijającej się firmie

Obowiązki:

• Dbałość o wizerunek firmy

• Dbałość o powierzony sprzęt,

Wymagania:

- Prawo jazdy kat. C+E,

- Dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie,

- Aktualne badania psychotechniczne i kurs na przewóz rzeczy,

- Karta Kierowcy

- Książka Sanepidowska

Czego możecie oczekiwać od nas:

• Atrakcyjne, regularnie wypłacane zarobki,

• Urlopy płatne w pełnym wymiarze,

• Ubezpieczenie grupowe,

• Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o prace,

• Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,

• Praca z zachowaniem dopuszczalnych norm czasu pracy kierowcy,

• Możliwość przyuczenia dla początkujących kierowców.

• Flota Mercedes MP4, MP5

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 787342473