2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Kąty Wrocławskie
Dodane 22 kwietnia 2024

Kierowca C+E kontener morski, poniedziałek-piątek, nocki w aucie.

Lokalizacja

Kąty Wrocławskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowej, Uprawnienia ADRZasięg transportu: Tylko krajowy

Firma Schavemaker z Kątów Wrocławskich poszukuje kierowcy z kategorią C+E.

Jazda po kraju, praca od poniedziałku do piątku z nockami w aucie. Transport kontenerów morskich. Wynagrodzenie od 550********00,00 netto.

  • Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym zespole pracowników grupy Schavemaker

  • Stabilność zatrudnienia – umowa o pracę

  • Nowoczesną flotę, komfortowe pojazdy marki SCANIA i VOLVO

  • Profesjonalne zaplecze – warsztat, serwis opon, myjnie, stacje paliw i wsparcie techniczne

  • Odzież i wyposażenie ochronne

  • Bazę transportową ze strzeżonym parkingiem dla prywatnych pojazdów naszych kierowców

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stały grafik systemu zatrudnienia

  • Wsparcie dyspozytorów na każdym etapie realizacji zadań

  • Praktyczny trening dla osób bez doświadczenia i wsparcie trenera jazdy

  • Pracę wśród życzliwych ludzi i partnerskie traktowanie

  • Nasze oczekiwania:

    • ​A​ktualne badania lekarskie i orzeczenie psychologiczne;

    • ​Doświadczenie w transporcie międzynarodowym (co najmniej 1 rok, możliwy trening dla osoby bez doświadczenia)

    • ​Uczciwość, rzetelność i zaangażowanie;

    • ​Dbałość o powierzony sprzęt;

    • ​Przestrzeganie przepisów prawa i standardów przyjętych w firmie;

    • W przypadku kierowcy z Ukrainy, polskie prawo jazdy lub karta kwalifikacji kierowcy;

    • ADR podstawowy lub w przypadku jego braku chęć do zrobienia kursu;

    • Opis Stanowiska

    •  Jazda z kontenerem morskim/ wyjątkowo plandeka lub box

    •  Trasy – 500 -600 km dziennie – długie trasy po Polsce

    •  Godziny pracy średnio około 13 godzin

    •  Noclegi w samochodzie

    •  Pracujące weekendy 1 sobota w miesiącu

    •  Wyjazdy na bliskie trasy za granicę: Czechy, Niemcy (okazjonalne)

W przypadku pytań proszę o kontakt.

Lokalizacja

Kąty Wrocławskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kąty Wrocławskie
ID: 761769528