2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Bytom
Dodane 16 maja 2024

Kierowca C+E: cementonaczepa, system tygodniowy po kraju

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Witam, zatrudnimy Kierowcę CE (ciągnik + cementonaczepa) na poniższych warunkach.

Opis stanowiska:

  • praca na terenie Polski

  • system pracy tygodniowy, zjazd na weekend na bazę w Radzionkowie

  • zestaw: Volvo FH 2022 r. + cementonaczepa Spitzer 2019 r.

  • transport cementu luzem (stałe miejsca załadunku) do odbiorców

Wymagania:

  • doświadczenie jako kierowca C+E minimum 10 lat

  • odpowiedzialność, zaangażowanie i chęć do pracy

  • długoterminowa współpraca z poprzednimi pracodawcami (potwierdzeniem świadectwa pracy)

Oferujemy:

  • stałą pracę i terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • pracę w stabilnej firmie

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • długoterminowe zatrudnienie

  • rozpoczęcie i zakończenie pracy na bazie w Radzionkowie

  • zadbany zestaw na bieżąco serwisowany

  • możliwość uzyskania opinii o oferowanej pracy u obecnie zatrudnionych Pracowników

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 637180703