2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Wyszków
Dodane 10 maja 2024

Kierowca C.D. Lidl Wyszków

Lokalizacja

Wyszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcyDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

  • Kierowca samochodu ciężarowego w nowym Centrum Dystrybucyjnym LIDL w Błoniach

  • Praca od zaraz.

    O nas:

  • Jesteśmy rodzinną firmą transportową z Ostrowi Mazowieckiej budowaną od podstaw od 1997 roku i specjalizujemy się w obsłudze logistycznej marketów/sklepów spożywczych.

  • Współpracujemy m.in. z firmami takimi jak Biedronka czy LIDL

    Twój zakres obowiązków:

  • Transport towarów i realizacja zleceń transportowych na terenie kraju (obszar podlegający pod C.D. LIDL Błonie)

  • Dbanie o stan techniczny i czystość pojazdu oraz naczepy

  • Monitorowanie temperatur towaru w naczepie

  • Kontakt z dyspozytorem

    Nasze wymagania:

  • Minimum pół roku doświadczenia w transporcie krajowym z kategorią C lub C+E

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z naczepami chłodniczymi, obsługa agregatu chłodniczego oraz drukarki.

  • Nienaganna kultura osobista

    Mile widziane:

  • Uprawnienia na wózek widłowy

  • Ważne badania sanepid

    To oferujemy:

  • Zróżnicowane systemy pracy dostosowane do kierowców

  • Stały, przydzielony, nowoczesny pojazd lub jazda różnymi pojazdami wedle potrzeb

  • Atrakcyjne terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • Nowoczesna w pełni wyposażona flota pojazdów

  • Restrykcyjne przestrzeganie zasad czasu pracy kierowców

  • Pełne wsparcie działu szkoleń oraz rozwoju zawodowego

  • Pełne wsparcie dyspozytora i obsługi technicznej

  • Ubezpieczenie grupowe

Lokalizacja

Wyszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wyszków
ID: 917393471