2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Lubelskie
  5. Kierowca - Lublin
Dodane 20 maja 2024

Kierowca C , C+E transport krajowy

Wynagrodzenie

5 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

ZATRUDNIMY :

Kierowców Samochodu Ciężarowego kategoria C , C+E transport krajowy

( ciągnik siodłowy z naczepą lub solówka  )

Miejsce pracy: Kraj, ( baza transportowa  Lubartów , Lublin , Chełm)

INDYWIDUALNE WARUNKI ZATRUDNIENIA DLA KAŻDEGO KANDYDATA

NIE ZASTANAWIAJ SIĘ , ZADZWOŃ ZAPYTAJ

Opis stanowiska :

  Transport materiałów budowlanych ( cement , piasek, kruszywa , itp )

Transport odpadów z naczepą ruchomą podłogą na stałej trasie Lubartów-Chełm

  Utrzymywanie powierzonego pojazdu w stałej gotowości technicznej,

  Dokładne prowadzenie dokumentacji,

Wymagania:

  Aktualne prawo jazdy kat. C lub C+E,

  Ukończone i ważne szkolenie okresowe – kwalifikacje zawodowe,

  Motywacja do pracy,

Doświadczenie min. 6 miesięcy,

Oferujemy:

  Umowę o pracę ,

  Możliwość zdobywania doświadczenia w renomowanej firmie,

  Przyjazną atmosferę w pracy,

  Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności,

Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119, s. 1) informujemy, że: 1.Administratorem Państwa danych jest Em Truck Sp. z o.o. z siedzibą w Łucka Kolonia 83G, 21-100 Lubartów,

2. Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia 2016/679, w celu rekrutacji .

3. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez Administratora przez okres niezbędny dla wykonania rekrutacji, a po tym okresie dla celów, przez czas oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 827518439